Ulice Dlouhoveská byla slavnostně znovuotevřena

Starosta města Hlučína Ing. Bernard Ostárek včera společně s generálním ředitelem Dopravních staveb Ostrava Ing. Tomášem Vítkem, MBA, slavnostně přestřihli pásku na zrekonstruované Dlouhoveské ulici v Hlučíně.

Starosta města Hlučína Ing. Bernard Ostárek včera společně s generálním ředitelem Dopravních staveb Ostrava Ing. Tomášem Vítkem, MBA, slavnostně přestřihli pásku na zrekonstruované Dlouhoveské ulici v Hlučíně.

Oprava ulice začala loni v létě, na její realizaci poskytlo dotaci ve výši 25 863 000 korun Ministerstvo financí. Další nemalé výdaje, více neľ 6 milionů korun, byly investovány z městské kasy Hlučína. Zhotovitelem prací, které zahrnovaly rekonstrukci povrchu vozovky a chodníků včetně provedení bezbariérových úprav a přechodů pro chodce, byla firma ODS – Dopravní stavby Ostrava, a.s. Došlo i na opravu kanalizace, vodovodu a uličních vpustí.
Do konce letošního roku by měly opraveny také uličky, které na ulici Dlouhoveskou navazují. Rada města jiľ v dubnu vybrala firmu na zpracování projektové dokumentace, která bude stát zhruba 200 tisíc korun. Náklady na samotnou rekonstrukci přilehlých ulic se odhadují na více neľ 2 miliony korun.

Mgr. Lada Dobrovolná
tisková mluvčí

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska