Silvestrovská jízda zručnosti

Dne 29.12.2007 se konala v Hlučíně jiľ tradiční „Silvestrovská jízda zručnosti“, na které se sešlo i přes pro nás nepříznivé počasí (sucho, mrazivo, větrno a bez sněhu) 51 soutěľících. Na parkovišti u hlučínské štěrkovny, pořadatelé zajistili pro soutěľící alespoň malé překvapení.

SILVESTROVSKÁ JÍZDA ZRUČNOSTI
konaná dne 29.12.2007 - pořadatel AMK Hlučín.

Dne 29.12.2007 se konala v Hlučíně jiľ tradiční „Silvestrovská jízda zručnosti“, na které se sešlo i přes pro nás nepříznivé počasí (sucho, mrazivo, větrno a bez sněhu) 51 soutěľících. Na parkovišti u hlučínské štěrkovny, pořadatelé zajistili pro soutěľící alespoň malé překvapení. Celá jízda se konala na ledě. Bývá uľ tradicí, ľe kromě jiľ ostřílených soutěľících se objevilo i několik řidičů začátečníků a rádi jsme přivítali i ľeny, které bez obav se pustily do boje s nástrahami jízdy na ledě. Pořadatelé z AMK Hlučín ocenili všechny soutěľící, čímľ současně děkujeme sponzorům: TARRA - p. Křiľák František, Milanovi Válkovi, Jardovi Janečkovi, Pavlu Zbytovskému a AMK Hlučín za věcné ceny pro soutěľící. Jely se 2 kola a sečítaly se časy obou kol.

Pořadí alespoň prvních 20 soutěľících:

Pořadí Start.č. Jméno Bydliště Čas
 1.  5 Ranoš Jiří D. Benešov  2:04
 2.  4 Jaroslav Janečka Opava 2:14 
 3.  6  Drobík Zdeněk
Rychvald
2:16 
  46  Gregor Vladimír  Ostrava  2:16 
  49  Gacík Dušan  Hlučín  2:16 
6.  18  Machálek Jindřich  Hlučín  2:19 
7.  50  Kus Břetislav  Ostrava  2:20 
8. 16  Zajacz Lukáš  Hlučín  2:21 
  27  Mrovec David  Bolatice - Borová  2:21 
10.  33  Zbytovský Pavel  Hlučín  2:22 
  20  Machálek Filip  Hlučín  2:22 
  19 Walach Pavel Třinec  2:22 
   36 Hubert Tomáš  Ludgeřovice  2:22 
14.  21  Řičánek Jiří  Václavovice  2:23 
15.  Hubertová Lenka Hlučín  2:24 
  24  Drobíková Dagmar  Rychvald  2:24 
17. 14  Klos Ondřej  Ostrava  2:25
18. 34  Pastrňák Kamil  Ostrava  2:26 
  22  Machálková Marcela  Hlučín  2:26 
20. 32 Kotala Dalibor Ostrava 2:27
  12 Čala Robert Ostrava 2:27

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska