O5 a Radeček v Hlučíně v 56

 V sobotu 4.3.2006 pak Lybar Band pozval Radečky do své domovské scény Hospody 56 v Hlučíně.

Propadlá střecha kulturního domu zkrátila turné Radečků
OSTRAVA - Na Helax O5travsko tour vyrazí tento týden šumperská poprocková skupina o5aRadeček. Původně šňůra měla mít pět zastavení. Olomoucký koncert ale pořadatelé odloľili z technických důvodů a ve Vratimově se zase pod tíhou sněhu propadla střecha tamního Kulturního domu. 
"I tento koncert odehrajeme, ale v jimém termínu. Vystupovat však určitě budeme od 2. do 4. března v Ostravě, Havířově a Hlučíně na Opavsku," řekl ČTK zpěvák skupiny Tomino Polák.
Na turné si kapela pozvala i dvě místní kapely. V ostrvském klubu Boomerang ve čtvrtek 2. března společně s Radečky vystoupí hlučínská hardrocková formace Lybar Band. Havířovský Jazz Klub pak o den později kromě šumpeřanů roztančí i crossoverové trio Hoo Hoo Coctail z Ostravy. V sobotu 4.3.2006  pak Lybar Band pozval Radečky do své domovské scény Hospody 56 v Hlučíně. "V rámci mini turné nás navíc diváci uvidí ve čtvrtečním vysílání Dobrého rána s Českou televizí," dodal Polák.
Kapela o5aRadeček v loňském roce vydala své druhé album Mainstream, které okořenil zajímavým zvukem britský producent Neil Douglas. Během podzimu pak kapelaobjela republiku na svém prvním turné, které trvalo dva měsíce a čítalo pětadvacet koncertů. Koncertní šňůra se protáhla aľ do Německa a závěr roku patřil koncertování na Ukrajině.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska