Nově otevřená Restaurace-Motorest LAGUNA

V sobotu byla otevřena staronová restaurace Laguna na štěrkovně (tzv. skleník na začátku samotného areálu). Zveme Vás tímto k příjemnému posezení a strávení volných chvil v blízkosti hlučínského jezera.

V sobotu byla otevřena staronová restaurace Laguna na štěrkovně (tzv. skleník na začátku samotného areálu). Zveme Vás tímto k příjemnému posezení a strávení volných chvil v blízkosti hlučínského jezera.

Pro sportovní nadšence je připraven kulečníkový stůl a také stolní tenis a šipky, přes sezónu si můľete zahrát volejbal, florbal, basketbal atp. Veškeré sportovní náčiní je jiľ připraveno. Stačí si vzít sebou dobrou náladu.

Pro potěšení oka i dušičky jsme Vám pořídili akvárium se 180 rybičkami, a pro experty s notebookem jsme vybaveni bezdrátovým internetem, který poskytuje firma HLUCIN.NET

K dispozici je nabídka 8 druhů piv Budweiser Bürgerbräu, Ostravar, Radegast, Staropramen, Plzeňský prazdroj, široká škála alkoholických nápojů, ale také různé limonády a dľusíky. Vaříme jen o víkendech, přes sezónu denně.

Pozn.: Otevřeno denně, ceny bezkonkurenční (k nám se cesta vyplatí) ...

Těšíme se na Vás


Fotografie Hasiči Hlučín

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska