Kronika jednoho roku - zápis do databanky rekordů

Ve slavnostní podvečer 1.3. proběhl v Kulturním domě v Hlučíně  křest unikátní fotografické knihy "Kronika jednoho roku - Hlučín 2006".

Kronika jednoho roku - křest unikátní knihy - zápis do databanky rekordů
Hlučín - Ve slavnostní podvečer 1.3. proběhl v Kulturním domě v Hlučíně  křest unikátní fotografické knihy "Kronika jednoho roku - Hlučín 2006". Uvedená kniha byla zároveň zapsána do České databanky  rekordů Agentury Dobrý den Pelhřimov jako "Fotografická kronika jednoho roku v jednom městě  vytvořená za účasti největšího počtu  amatérských fotografů a vydaná  kniľně".
Součástí programu bylo vyhlášení "Fotografa roku 2006", kterým se stal Jiří Kinďura.
Do knihy přispělo svými fotografiemi v průběhu roku 2006 celkem  71 fotografů a bylo odevzdáno 5660 fotografií. Pro zpracování do kniľní podoby bylo vybráno 1515 snímků. Nejstaršímu fotografovi zapojenému do projektu bylo 73 let a nejmladšímu 10 let.
Diváci mohli kromě velkoplošné projekce fotografií shlédnout také krátký dokumentární film "Jak se rodí kniha", kde mohli přímo vidět vznik kroniky v Tiskárně Baloušek. Postup od návrhů, aľ po konečný výsledek.
Kniha včetně DVD s fotografiemi je v prodeji v Městské knihovně v Hlučíně, v kulturním domě v Hlučíně a v Informačním centru Muzea Hlučínska za 299,- Kč.


Ing.Jarmila Harazinová
tisková mluvčí města Hlučína
Foto: Petr FLASH GATTNAR - www.flashfotograf.biz - 724161977

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska