Konec vojáků v Hlučíně

Konec a začátek. Těmito slovy by se dal charakterizovat dnešní slavnostní akt v jiľ bývalých vojenských kasárnách v Hlučíně.

Sestřih z akce naleznete na HLUCIN.TV - (www.hlucin.tv)

Konec a začátek. Těmito slovy by se dal charakterizovat dnešní slavnostní akt v jiľ bývalých vojenských kasárnách v Hlučíně. Převzetím praporu a slavnostním nástupem zde zahájili své působení příslušníci Záchranného útvaru Hasičského záchranného sboru České republiky. Náměstek ministra vnitra Jaroslav Salivar předal prapor do rukou velitele záchranného útvaru Radima Řehulky.
Odchodem praporečníků s praporem 157. záchranného vojenského útvaru brigádního generála Jana Satorie byla naopak uzavřena téměř devadesátiletá vojenská éra hlučínských kasáren.


Ing.Jarmila Harazinová
mluvčí města Hlučína
tel. 595 020 203
e-mail: harazinova@hlucin.cz

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska