Kluby klubům 2016

Dne 29.9.2016 proběhla v Kulturním domě Hlučín již tradiční akce Kluby Klubům, letos již po deváté. Akce byla uspořádaná v rámci Dne seniorů. Zúčastnilo se jí 170 seniorů z 16 klubu důchodců z celého Hlučínska – východ. Již tradičně se do této akce zapojili klienti Domova pod Vinnou horou a nově také několik seniorek ze Svazu tělesně postižených Hlučín.

Některé kluby seniorů si pro pobavení připravili program, např. Bělá, Darkovice, Vrablovec, Šilheřovice, Vřesina, Darkovičky a Závada. Program obohatilo také vystoupení zástupců Domova pod Vinnou horou.

Nově se letos volil Mistr Senior Hlučínska, kterého se zúčastnilo pět odvážných mužů. Porota ve složení p. Volný, p. Drobíková, p. Slípková, p. Bednarzová a p. Mikulová neměla vůbec jednoduché rozhodování, ale nakonec vybrala tři ,,nejlepší‘‘.

Na prvním místě se umístil za Klub seniorů Vrablovec – Mirek Vojevoda
Na druhém místě se umístil za Klub seniorů Ludgeřovice – Miroslav Sochor
Na třetím místě se za Klub seniorů Darkovičky umístil – František Kuřidém

Poděkování za přípravu a odvahu patří také dalším kandidátům jmenovitě Andělínu Bizoňovi a Emilu Pospiechovi, jenž prezentovali kluby seniorů Bělá a Bobrovníky.

Součástí akce Kluby Klubům bylo v závěru večera vyhodnocení fotosoutěže na téma Senioři na Hlučínsku, kterou vyhrála p. Šárka Svobodová.

Celou akci moderovala místostarostka města Hlučína Blanka Kotrlová.

Foto: Ingrid Křižáková

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska