®ivelné pohromy

O první letošní zásah jednotky sboru dobrovolných hasičů města Hlučín se postaral silný vítr, který v podvečerních hodinách zasáhl severní Moravu.

O první letošní zásah jednotky sboru dobrovolných hasičů města Hlučín se postaral silný vítr, který v podvečerních hodinách zasáhl severní Moravu. Jednotky poľární ochrany zasahovali u několika desítek událostí spojených se silným větrem, většinou u vyvrácených a spadaných stromu, které bránili provozu na komunikacích. Jednotka z Hlučína zasahovala na nové cestě mezi Hlučínem a Ludgeřovicemi, kde provedla odstranění stromu z cesty a posléze byla vyslána na silnici mezi Darkovičkami a Hatí, kde byly spadlé dva stromy přes cestu. Při odstraňování stromů byla pouľívána motorová pila. Po odklizení se jednotka vrátila zpět na základnu.

Bc. Martin Türke

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska