FC Hlučín to opět nezvládl

Hlučín bohuľel nezvládl zápas s Vítkovicemi. Utkání rozhodl suverénní vítkovický útočník Jakus, který po krásné vítkovické akci a zaváhaní( nedorozumění) našeho brankáře Kosmála a stopera Štýbara dostal Vítkovice do vedení.

Hlučín Vítkovice 0:1 (0:0)
 
Hlučín bohuľel nezvládl zápas s Vítkovicemi. Utkání rozhodl suverénní vítkovický útočník Jakus, který po krásné vítkovické akci a zaváhaní( nedorozumění) našeho brankáře Kosmála a stopera Štýbara dostal Vítkovice do vedení. I přes krásnou atmosféru, kterou vytvářeli fanoušci se bohuľel domácí muľstvo pomalinku vzdalovalo naděje na posun z nepěkného posledního místa tabulky. Avšak Vítkovice se pomalu, ale jistě zdvihají z pásma sestupu. Naši hoši si, ale také v posledních minutách vypracovali krásnou akci, kterou načali ®iľka a Dombi, ale bohuľel ji neproměnili. Zápas byl do poslední chvíle napínavý avšak poněkud drsnější neľ obvykle. Rozdalo se poměrně dost karet.

Sestavy:

Hlučín:

Kosmál - Veselý, Štýbar, Hornyak, Petřík (82. Galajda) - Novosad (78. Skotnica), Melecký, Chlebek (60. Hanus), ®iľka - Langer, Dombi

Vítkovice:

 Kello - Hejdušek, Lukšík, Opršál, Švrček - Kušnír, Derych, Knapp (90. Rygel), Mikulenka - Černý (74. Fujerík), Jakus (86. Švec)

Branka:
63. Jakus

Rozhodčí:
Matějek

®K:
Veselý, ®iľka, Chlebek, Petřík, Melecký - Švrček, Mikulenka, Knapp


 Fotogalerie ke staľení:
409 fotek .: zápas :. 90MB

Fotografie: Michaela Caputová & Veronika Chrastinová (Mytty & Unka)

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska