Dožínky a oslavy 640 let v Darkovičkách dne 19. 8. 2017

Již osmý ročník dožínek v Darkovičkách se konal v sobotu 19. srpna. Městská část Hlučína jimi zároveň oslavila 640 let od svého založení. 

Akce začala ve 13 hodin mší svatou v místní, stylově vyzdobené kapli.Před ní pak mohli návštěvníci zhlédnout zrenovovaný pohřební vůz. Ve 14 hodin vyšel, za doprovodu hudby Weissovanky,  krojovaný průvod z ulice Kozmické. Jela v něm velká zemědělská technika, ale i rodinné traktůrky a sekačky. Na místním fotbalovém hřišti pak byla pro všechny nachystána bohatá zábava např. představení umělecké skupiny Mona, malování na obličej, atrakce pro děti, bohaté občerstvení včetně zabíjačky, koláčů a mnoha jiných dobrot. O večerní zábavu se postaral The Beatles revival a noční ohňostroj.

Foto: Ingrid Křižáková

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska