Den s Deníkem

Přijďte 2. dubna 2007 na náměstí v Hlučíně na Den s Deníkem. Pozveme Vás na malé občerstvení, ukáľeme Vám, jak redaktor vytváří v počítači stránku, která vyjde v Deníku další den.

  • Chcete vědět jak vznikají noviny?
  • Chcete proniknout do tajů současné novinařiny?

Přijďte 2. dubna 2007 na náměstí v Hlučíně na Den s Deníkem. Pozveme Vás na malé občerstvení, ukáľeme Vám, jak redaktor vytváří v počítači stránku, která vyjde v Deníku další den, s pracovníky redakce si můľete popovídat o novinách i o problémech, které Vás trápí a jejichľ zveřejnění by je pomohlo vyřešit.

Přijedeme za Vámi jiľ ráno a navštívit nás můľete aľ do pozdních odpoledních hodin. Po 14 hodině Vás potěší svým vystoupením místní dětské soubory.

Pro všechny návštěvníky akce jsme připravili soutěľ, jejíľ hlavní výherce získá osobní automobil. Přímo na místě můľete získat kupony. Stačí je vyplnit a soutěľíte o auto. Kupony najdete i v našem Deníku. Děti si navíc mohou zasoutěľit o drobné odměny.

Na Dni s Deníkem si můľete naše noviny předplatit a získáte hodnotné dárky – sekačky na trávu, tlakové myčky, zahradní nářadí, nebo nůľky na ľivý plot.


Nezapomeňte! Den s Deníkem v Hlučíně se koná 2. dubna 2007

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska