Den legionáře pro seniory

Dne 18. 9. 2018 se v prostoru hlučínského jezera konala velká akce pro seniory - závod branné zdatnosti Den legionáře senior 2018. Pořadateli bylo město Hlučín spolu s Československou obcí legionářskou. Závodu se zúčastnilo celkem 11 tříčlenných týmů z celého Hlučínska, kteří postupně plnili úkoly na 6 stanovištích a sbírali body. Soutěžilo se v topografii, zdravovědě, střelbě z luku, kuše, vzduchovky a airsoftové pistole, fyzickou zdatnost si soutěžící prověřili na překážkové dráze a tahu lanem. Vítězové byli nakonec úplně všechni, ale přesto se vyhodnotili ti nejlepší:

1. místo Klub seniorů Kozmice

2. místo Klub seniorů Dolní Benešov

3. místo Klub seniorů Ludgeřovice

Akce se setkala s obrovským úspěchem a všichni soutěžící senioři se shodli na tom, že chtějí v příštím roce další ročník a že se ho určitě zúčastní.

Foto: Ingrid Křižáková

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska