FC Kunovice vs FC Hlučín 2:1

Hlučín - Kunovice 1: 2 ( 0: 1).
Středeční dohrávka 18 kola mezi týmy Hlučína a Kunovic neskončila pro náš tým dobře. Na rozcvičce se zranil Martin Dombi a pak ještě Langrův útok musel doplnit Hanus. První poločas nám vůbec nevyšel.

Hlučín - Kunovice 1: 2 ( 0: 1).
Středeční dohrávka 18 kola mezi týmy Hlučína a Kunovic neskončila pro náš tým dobře. Na rozcvičce se zranil Martin Dombi a pak ještě Langrův útok musel doplnit Hanus. První poločas nám vůbec nevyšel. Přihrávky se vůbec nedařily. Naši jako kdyby vůbec nevýřili aktivitou na rozdíl od Kunovic. Bohuľel ve 32. minutě přišel na náš tým krutý trest. Hráči nezvládli souboj ve vlastní šestnáctce, kde si Langr vsítil vlastní gól. Druhý poločas hráli naši atraktivnější hru. Konečně jsme si vytvořili šance a v 55. minutě zaváhal brankář Kunovic a domácímu týmu se zvedlo sebevědomí, ale to však netrvalo dlouho a po chvíli si Ševela připravil krásnou šanci a svou střelou poslal svůj tým do vedení. Na náš celek dopadla únava, nápor bohuľel opadl a bohuľel s tímto výsledkem jsme uľ nic neudělali. Utkání tedy skončilo 1: 2.

Branky: 55. Hanus - 32. vlastní Langer, 58. Ševela.

Rozhodčí: Adam ®K: Veselý, ¬iľka, Melecký, Bogdaň - Zemánek, Máčala, Helísek, Kopčil.

Diváci: 720.

Hlučín: Bolek - Veselý, Ondráček, Štýbar, Petřík ( 74. Fejerčák) - Novosad, Chlebek ( 66. Skotnica) , Melecký ( 31. Bogdaň), ®iľka - Hanus, Langer.

Kunovice: Pařízek - Máčala, Zemánek, ®ivný, Josefík - Helísek (68. Brezinský), Fischer, Ševela, Kasálek - Válek (89. Gerych), Huš»ava (68. Kopčil)

Autor: Mytty & Unka (M. Caputová, V. Chrastinová)

.:KOMPLETNÍ FOTOGALERIE 307 fotek, 117 MB :.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí Euroregion Silesia Muzeum Hlučínska