Sdružení obcí Hlučínska - Moravskoslezský kraj http://www.hlucinsko.eu michal@jacanin.cz (Michal JAČANIN) Aktuální dění Sdružení obcí Hlučínska http://www.hlucinsko.eu/rss/ Thu, 24 Jun 2021 00:13:14 GMT 26.02 - Hasičský ples s pochováním basy http://www.hlucinsko.eu/clanek/hasicsky-ples-s--pochovanim--basy/8808 http://www.hlucinsko.eu/clanek/hasicsky-ples-s--pochovanim--basy/8808
]]>
Sat, 26 Feb 2022 13:58:00 GMT 22
05.02 - Zahrádkářský ples http://www.hlucinsko.eu/clanek/zahradkarsky--ples/8807 http://www.hlucinsko.eu/clanek/zahradkarsky--ples/8807
]]>
Sat, 05 Feb 2022 19:00:00 GMT 22
22.01 - Sportovní ples http://www.hlucinsko.eu/clanek/sportovni-ples/8806 http://www.hlucinsko.eu/clanek/sportovni-ples/8806
]]>
Sat, 22 Jan 2022 19:06:00 GMT 22
15.01 - Myslivecký ples http://www.hlucinsko.eu/clanek/myslivecky-ples/8805 http://www.hlucinsko.eu/clanek/myslivecky-ples/8805
]]>
Sat, 15 Jan 2022 19:00:00 GMT 22
28.12 - Memoriál Richarda Wagnera ve stolním tenisu http://www.hlucinsko.eu/clanek/memorial--richarda-wagnera--ve-stolnim-tenisu/8804 http://www.hlucinsko.eu/clanek/memorial--richarda-wagnera--ve-stolnim-tenisu/8804
]]>
Tue, 28 Dec 2021 10:00:00 GMT 22
09.12 - Česko zpívá koledy http://www.hlucinsko.eu/clanek/cesko--zpiva-koledy/8803 http://www.hlucinsko.eu/clanek/cesko--zpiva-koledy/8803
]]>
Thu, 09 Dec 2021 17:00:00 GMT 22
28.11 - Rozsvícení vánočního stromu http://www.hlucinsko.eu/clanek/rozsviceni-vanocniho--stromu/8802 http://www.hlucinsko.eu/clanek/rozsviceni-vanocniho--stromu/8802
]]>
Sun, 28 Nov 2021 16:00:00 GMT 22
13.11 - Ples seniorů http://www.hlucinsko.eu/clanek/ples-senioru/8801 http://www.hlucinsko.eu/clanek/ples-senioru/8801
]]>
Sat, 13 Nov 2021 17:00:00 GMT 22
23.10 - Strašidýlkování http://www.hlucinsko.eu/clanek/strasidylkovani-/8800 http://www.hlucinsko.eu/clanek/strasidylkovani-/8800
]]>
Sat, 23 Oct 2021 15:00:00 GMT 22
10.09 - Oldřišovský odpust http://www.hlucinsko.eu/clanek/oldrisovsky-odpust/8799 http://www.hlucinsko.eu/clanek/oldrisovsky-odpust/8799
]]>
Fri, 10 Sep 2021 14:00:00 GMT 22
21.08 - Myslivecké hody http://www.hlucinsko.eu/clanek/myslivecke-hody---/8798 http://www.hlucinsko.eu/clanek/myslivecke-hody---/8798
]]>
Sat, 21 Aug 2021 10:00:00 GMT 22
14.08 - Spanilá vyjížďka http://www.hlucinsko.eu/clanek/spanila-vyjizdka/8826 http://www.hlucinsko.eu/clanek/spanila-vyjizdka/8826
]]>
Sat, 14 Aug 2021 11:00:00 GMT 22
09.08 - Příměstský tábor - "Najdi klíče od nebeské brány" http://www.hlucinsko.eu/clanek/primestsky-tabor-najdi-klice-od-nebeske-brany/8810 http://www.hlucinsko.eu/clanek/primestsky-tabor-najdi-klice-od-nebeske-brany/8810
]]>
Sun, 08 Aug 2021 22:00:00 GMT 22
06.08 - Hasičská slavnost http://www.hlucinsko.eu/clanek/hasicska--slavnost-/8797 http://www.hlucinsko.eu/clanek/hasicska--slavnost-/8797
]]>
Fri, 06 Aug 2021 14:00:00 GMT 22
10.07 - Setkání bez hranic + otevření muzea v zámku http://www.hlucinsko.eu/clanek/setkani--bez--hranic--otevreni-muzea-v-zamku/8819 http://www.hlucinsko.eu/clanek/setkani--bez--hranic--otevreni-muzea-v-zamku/8819
]]>
Sat, 10 Jul 2021 12:00:00 GMT 22