Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského Hlučín

GPS:
Adresa:
U Bašty 4, Hlučín 748 01
E-mail:
zushlucin@volny.cz
Tel.:
+420 595 041 216
Web:
Vedení:
Eva Niedobová

Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského Hlučín, U Bašty 4, příspěvková organizace, (dále ZUŠ Hlučín) umožňuje vzdělávání žáků v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně- dramatickém oboru.
Navštěvují ji děti nejen z Hlučína, ale rovněž z širokého okolí. Výuka probíhá v hlavní budově v ul. U Bašty 4 (hudební obor, taneční obor a literárně – dramatický obor). Výtvarný obor ZUŠ Hlučín pracuje v krásných zámeckých prostorách na adrese Zámecká 4.
Kromě odloučeného pracoviště VO zajišťujeme výuku také na dalších čtyř pobočkách našeho regionu, a to v Dolním Benešově, Hati, Píšti a v Šilheřovicích. Většinou v budovách základních škol.

Naši žáci bývají každým rokem velmi úspěšní u talentových zkoušek na některou střední či vysokou školu uměleckého směru.

V každém školním roce má ZUŠ Hlučín zhruba 700 žáků. Nejpočetnější je hudební obor, dále pak výtvarný, taneční a literárně-dramatický.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Mapa

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí